Použitá technologie

Výroba štípaného dřeva je zajišťována pomocí řezacího a štípacího automatu KSA 385 EZ s kombinovaným pohonem (e-motor + hřídel traktoru).

Jedná se o velmi výkonný stroj pro každodenní průmyslovou výrobu palivového dřeva. Kompletní funkce stroje jsou ovládány z centrálního řídícího panelu. Pro obsluhu stroje stačí 1 osoba.

Stroj je ve standardu vybaven oboustranně posuvným vstupním dopravníkem, řezacím agregátem, štípací mříží a výstupním dopravníkem. Vstupní dopravník je v případě propojení stroje se zásobníkovým stolem též ovládán z centrálního pultu. Tímto je zajištěna vysoká produktivita stroje.

Řeznou délku je možné nastavit od 200 - 550 mm. Po dosažení délkového dorazu je automaticky zastaven posuv dopravníků. Po uříznutí je kulatina rozštípnuta na výškově nastavitelné 6ti dílné mříži. Je možné využít i mříž 4dílnou.

Velkou výhodou řezacího a štípacího automatu KSA 375 EZ je možnost stranového natáčení výstupního dopravníku. Díky tomu je možné naplnit 2 sudy baličky nebo udělat výrazně vyšší hromadu volně sypaného dřeva.

Dřevo NB - použité technologie

Dřevo NB - použité technologie

Dřevo NB - použité technologie

Dřevo NB - použité technologie

Dřevo NB - použité technologie

Dřevo NB - použité technologie

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu:
Nové podnikání v Novém Bydžově registrační číslo: CZ.1.04/3.1.06/30.00595
Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Webdesign 2014 · WebPrezent Tvorba webových stránek